SNAG ve Zloníně

    snag
  1. Starting New At Golf - cvičební pomůcky SNAG lze vyzkoušet u nás na hřišti PAR3.
  2. Výuku zajišťuje certifikovaný trenér SNAG.
  3. Jde o první krok k Vašemu rozhodnutí věnovat se hře jako takové. Určeno nejenom dětem, ale všem zájemcům o golf - dospělým i seniorům...
  4. Připraven máme smysluplný program (nejenom) pro MŠ a ZŠ, ale i další podobná zařízení se zájmem o golf.


Fotografie

Golf Zlonín Golf Zlonín Golf Zlonín Golf ZlonínVideo

SNAG obecně

Cvičná golfová sada SNAG je první z cvičebních pomůcek podporovaná evropskou profesionální golfovou asociací, pro její jednoduchost a funkčnost v prvním kontaktu s golfovou hrou.

CVIČNÁ SADA JE KONSTRUOVÁNA TAK, ABY UMOŽNILA NÁCVIK ZÁKLADŮ GOLFOVÉ HRY BEZ PRVOTNÍ NÁVŠTĚVY PROFESIONÁLNÍHO TRENÉRA A SLOUŽÍ K OSVOJENÍ ZÁKLADŮ GOLFOVÉHO POHYBU PŘI KONTAKTU S MÍČEM.

Lepící měkké míčky a speciální plastové hole se zvětšenou úderovou plochou Vám umožní bezpečnou hru doma v pokoji, v tělocvičně nebo venku na zahradě či na dětském hřišti. Jde o první krok k Vašemu rozhodnutí věnovat se hře jako takové.


V čem se SNAG liší od juniorských golfových holí?

Sada SNAG slouží jako první kontakt s golfovou hrou. Jeho velká výhoda je v naprosto univerzálním využití venku i ve vnitřních prostorách, děti se hrou učí základům golfové hry kdekoli a kdykoli, v místnosti, v tělocvičně, v družině, na dvorku, na louce, na dětském hřišti, zapojit do hry mohou i dospělé, třeba babičku s dědou nebo paní učitelku. Děti si neublíží, vzhledem k tomu, že míčky jsou textilní a terče ze suchých zipů, nehrozí ani rozbití oken či jiné škody.

Nahradí tato sada dětské golfové hole?

Nenahradí. Filosofie použití je jiná. S dětskými golfovými holemi musí dítě používat i regulérní golfové nebo range míče, na plochách k tomu určených, čili v areálu tréninkového odpaliště nebo golfového hřiště pod dohledem trenéra nebo dalších dospělých. Tato výuka má svá daná pravidla. SNAG přibližuje golfovou hru mnohem větší šíři uživatelů a to bez dalších nároků na místo a čas. A přesto se stále jedná o výuku golfu, pouze forma je jiná.

Otevírací doba

Areál:
Sezóna: duben až říjen.
Mimo sezónu: zimní greeny, driving range.

Hřiště a driving:
Po rezervaci času.

Cena

PAR3 (1x 9 jamek)
Po-Ne, svátky: 150,-
Děti: 110,- nebo zdarma

Driving (50 míčků)
Po-Ne, svátky: 75,-
Vstup (nečlen): 75,-

Adresa

Golf Club Zlonín:
Obec Zlonín
Praha - východ
(mapka)

Info

+420 731 589 638